محل تبلیغات شما

1. در صورتي که براي اولين بار از اين سايت بازديد ميکنيد, لازم است تا پرسش و پاسخ را مطالعه فرماييد. در صورتي که هنوز عضو نشده ايد براي ارسال مطالب , دانلود فايل ها, دسترسي به انجمن هاي ويژه کاربران عضو شده و ... در سايتثبت نام کنيد. با کليک بر روي ثبت نام در مدت کوتاهي عضو سايت شده و از مطالب و امکانات سايت بهره مند شويد.

اطلاعیه های سایت

هرگونه استفاده از آواتار و امضا با محتوای سیاسی و راه اندازی و یا شرکت در بحث های سیاسی و ارسال هرگونه پست اسپم (بیهوده) خلاف قوانین سایت می باشد.

زبان رسمی انجمن فارسی بوده و تایپ فارسی از مهم ترین قوانین سایت است.

از ارسال هرگونه پست مبنی بر درخواست زیرنویس در تاپیک فیلم ها و سریال ها جداً خودداری نمایید ؛ در صورتی که از مجموعه ای ترجمه ای صورت بگیرد ، توسط مسئولین در تاپیک ها قرار داده می شود.

تشکر شما از پست ها و مطالب مفید باعث ترغیب بیشتر کاربران فعال و احساس رضایتمندی در آنان میگردد ؛ برای تشکر از هر پست فقط از دکمه تشکر در پایین پست استفاده نمایید.

از قرار دادن عکس های حجیم و متن های طولانی در امضای خود جداً خودداری نمایید.

برای دانلود با لینک مستقیم و بی دردسر فیلم ها و سریال های سایت ، عضو VIP شوید [
برای مشاهده لینکها باید عضو سایت باشید
عضویت / ورود
]

در صورتی که دارای سواد و سطح زبان انگلیسی متوسط رو به بالا هستید میتوانید عضو تیم ترجمه سایت شوید [
برای مشاهده لینکها باید عضو سایت باشید
عضویت / ورود
]

1. نماد کاربر

مدیر سایت
    مدیر سایت

عنوان کاربر
    مدیر سایت 
    تشکر کرده
    7753  
    تشکر شده
    54084  

موضوع پست:  بحث و تبادل نظر در مورد سریال The Big Bang Theory

The Big Bang Theory

ژانر : کمدی

برای مشاهده تصاویر ابتدا باید عضو شوید
    عضویت  / ورود

عضویت  / ورود

خلاصه داستان : داستان چهار جوان فیزیکدان بقول خودمان نخبه ! است که در دانشگاهی به عنوان محقق کار می کنند . تمام فکر و ذکر این 4 نفر تکنولوژی ، فیلم های علمی تخیلی ، کتاب های کمیک ، بازی های کامپیوتری مثل Halo و اختراع دستگاه های عجیب و غریب است که باعث می شود خیلی راحت بتوان به آنها لقب گیک داد . اما با وجود اینکه این گروه ادعا می کنند چیزی در دنیا نیست که از آن بی اطلاع باشند ، در واقع از بخش مهمی از زندگی هیچ چیزی نمی دانند : روابط اجتماعی و به خصوص رابطه با د.خ.ت.ر.ها .اما این روش زندگی با همسایه شدن د.خ.ت.ر.ی جذاب و پر انرژی به اسم پنی با آنها قرار است تغییر کند . این دختر دوست داشتنی که کاملاً قطب مخالف این گروه است هیچ چیزی از علم و تکنولوژی نمی داند و حتی تحصیلات دانشگاهی هم ندارد ، اما تا دلتان بخواهد د.و.س.ت پسرهای خوشتیپ و البته تجربه های مختلف در این زمینه ها دارد . همانطور که می توان حدس زد داستان بر پایه تناقضاتی است که بین گروه 4 نفره پسرها با پنی و دنیا های متفاوت آنها رخ می دهد...
    ════════════════════════════════════════════════
    توضیح : شما می توانید در این تاپیک به بحث و تبادل نظر بپردازید و همچنین از آخرین اخبار ، تریلر ، موسیقی متن ، پوستر ، کاور و آیکون مربوط به آن استفاده نمایید.

تذکر : برای دانلود این مطلب ، به صفحه اصلی سایت مراجعه کنید.
    برای نویسنده این مطلب PATRIOT تشکر کننده ها: 276 ALSGATS, A_LINE_DARK, Alireza11_Fm, Alireza_e88, Amir0831, Amirabbas-RS, ArosePaiez, Ashkan_S001, Athravano, BEst1374, BMZMHD, Daneel, Dative, DragonW, Esoteric, Exorcism, FIRUZ, FaRHaD1368, Farhad71, Farzad, HamidRezaKing, Hooman Movie, KINGRAM, KTALAEE, KingBeckham, Liverpool1990, MG1984, MLnate, MMM94, Michael-Corleone, Miladkpax, Moosa1994, Morpheus, Neo, Nick7, Odatis, Omid_Avril, P30Hacker, PouriaZaghari, Real_NaNi, STINGER, Sepehr90, Strong, Swish-boY, TiTaN, Toohi, Transcend, Transcend1392, Zanakhdan, Zangetsu, A M I R, abasaqa, ahmad23, aiiinaaaz, Akalin, ali720116, ali_hedari_65, alibabawebber, alikhan, alipunisher7, alirezarezaee19, amirm, amirmishmish, amirvv, amra6670, ara6, ariasharifian, arman_irani2011, AshorroR, asl_davood, aspirin2020, astazsys, avisina, azinvant, ba2k25, bad-haman, bahramhatef, baki, baronaban, behnamina, behpiero, bejeshk, benz1372, cannibalwolf, catalan10, cincinnatus, cooper___, corleon, crazyrobot, Dark-Passenger, dasm, deathbringer70, djmansour, dlf, dll, doostmah, ebidexter, ehsan1642, EL-BARTO, elaheee, eli-m, emadcc, emadd69, emi2008, enep2008, eniac71, erfan78, fanmovie, far120, farzad-sh, farzaneh_y343, fooler2013, Gabriel_Belmont, gajmostafa, gelard, greatR, habib0111, hadi25, hamed12345, hamid-p71, hamze1234, hamzeh94, hancock, hanna3, happy200, hashtablakoo, hedifarhad, hgwxx7, hlsenator, homadl, hossein71, igrooved, iman-sh, imania61, isarpersiane, jack24, Jack_Sparrow, jtcctu, kiamehr70, kianoosh_93, KiNG MiLaD, Leon_1992, lili_yali, lily-Leo, m_b, mahdiar, mahdie, mahma_mo, Mahyaa7, matmir, mazyar20, mcymc, mehde_682, mehdidadvand, milad18812, milad_shadeless, mkhpr, moein, moh$en, moh3n011, mohamad90, mohamador6, mohmor, mojtaba_jb, mojtbaramiz, mortezaSII, mostafa, N3g!N, navid3, NaWeed.ab, nish3, omid_bir_1992, pana, papermoon, phon, poirotdost, powlex, qazwsxpas, r-messi, R_HURRICANE, ragnar, rainyday, reza-2011, reza1999, reza23, rezagazy, rezappp, rezaultra, rezayakar, riots1880, ronenano, rudra, s9190260030, s@eideH, sadfsdf, saeed7225, sajjad8, sajjjadx1, salehfree666, saman110, samitiago, sapa, sarin, sarovan, sayllar, sbomega, sevenpounds, seykan, shabney, shahan1654, shahin23, sharifie, sharminj, shayan360, shomal, sht1987, siap89, sinahot1, sinner1985, Sir.Pooyan, sonofmoon7, sourenaasiaban, spartacuss, sradkabir, srhd021mhr, srrmsh, steres, sweetman, tahmina, taoren, taylorswift, tenya_007, thral, tpalireza, Travix, twilight, underhell, up-snake, vahid1994, vahidxny, vahoody, vapid, vincentaf, virus100, yasehno, yasi-dexter-damon, yboroon, zahed123, zaryab, 8492367 و 26 کاربران بیشتر
    رتبه: 36.9%

آخرین ویرایش توسط PATRIOT on شنبه 29 بهمن, 90 19:34, ویرایش شده در 13.

تبليغات تبليغات

2. آوتار

کاربر سه ستاره
    کاربر سه ستاره

عنوان کاربر
    کاربر سه ستاره 
    تشکر کرده
    411  
    تشکر شده
    498  

موضوع پست:  Re: بحث و تبادل نظر در مورد سریال The Big Bang Theory

لطفا کاور های فصل های بعدی هم قرار دهید
    برای نویسنده این مطلب mahanbirabt تشکر کننده ها: sjwdndi
    رتبه: 0.13%

تبليغات تبليغات

3. نماد کاربر

دستیار مدیر انجمن
    دستیار مدیر انجمن

عنوان کاربر
    دستیار مدیر انجمن 
    تشکر کرده
    30216  
    تشکر شده
    17609  

تاریخ پخش فصل 12 سریال The Big Bang Theory :
    24 سپتامبر 2018 - 2 مهر 1397
    برای نویسنده این مطلب Sepehr90 تشکر کننده ها: 4 ashley_1986, greatR, opeth1h, pejmanmm
    رتبه: 0.53%
    : Currently Watching

تبليغات تبليغات

4. آوتار

کاربر اخراج شده
    کاربر اخراج شده

عنوان کاربر
    کاربر اخراج شده 
    تشکر کرده
    2328  
    تشکر شده
    2811  

به بهانه نزدیک بودن فصل جدید و سوال یکی دوتا از دوستان تجربه خودم از این سریال رو مینویسم شاید کمکی کنه تو انتخابش ، البته با احترام به همه طرفداراش
    سال 92 اینا بود که تو سایت دنبال سریال جدید میچرخیدم یکی از دوستام این سریال رو معرفی کرد اولین کار بود به این سبک میدیدم که صدای خنده اینا روشه حالا اسم خارجیشو نمیدونم سواد نخوندم شاید سیتکام
    عضویت  / ورود

البته اولین کاری نبود با این تایم میدیدم قبلش یک فصل از Blue Mountain State رو دیده بودم
    سریال خوب شروع شد و دوسش داشتم با ی دختر خوشکل که همسایه لئونارد و شلدون میشه شروع شدد و خب اون موقع هاوارد و راجش فقط بودن که این باعث میشد دیالوگ های بیشتری داشته باشن و بیشتر از سریال لذت ببرم و واقعا از میخندیدم باهاشون و کاراشون هرچند یوقتایی صحبتهاشون از استارترک و کامیک و فیزیک واقعا آزاردهنده میشد ولی خب دوسشون داشتم و میدیدم سریال رو ولی خب کم کم هرچی ازش میگذشت داشت ضعیف تر میشد و با اضافه کردن برنادت و ایمی قشنگ به این روال سرعت بخشیدن به نظرم ، صحنه های تکرای بیشتر شد ، بیشتر وقتا موقع غذا خوردن باهم بودن که دیگه یوقتایی گفتم ای بابا اینا که همش دارن میخورن
    عضویت  / ورود

شاید اگر اون بازیگرای اصلی باقی میموندن سریال انقدر ضعیف نمیشد و اگر دوستانی هستند که مخالف این حرفن نظرشون کاملا محترمه ولی خب اینو من نمیگم ریت سریال هم داره میگه بالاترین ریتی که از سریال تو ذهنم هست امتیاز فوق العاده 8.7 هست که فکنم الان رسیده به 8.2
    شاید اگر این سریال رو بعد از فرندز شروع میکردم همون یکی دو فصل اول کنار میداشتم همونطور که با سریال فوق العاده how i met your mother  بعد از فرندز نتونستم ارتباط برقرار کنم و گذاشتمش کنار

به هرحال اگر بخام به سریال نمره بدم به فصل های ابتدایی 8.7 شایدم 9 بدم ولی به کل سریال 7.5 فکنم خوب باشه
    برای نویسنده این مطلب DEXTER تشکر کننده ها: 9 Arkham, Sepehr90, Alireza.Powerless, amirmohammad0017, ashley_1986, greatR, mamad092, opeth1h, pejmanmm
    رتبه: 1.2%
    این کاربر به علت فعالیت همزمان با چندین اکانت از انجمن اخراج شده است

تبليغات تبليغات

5. نماد کاربر

دستیار مدیر انجمن
    دستیار مدیر انجمن

عنوان کاربر
    دستیار مدیر انجمن 
    تشکر کرده
    30216  
    تشکر شده
    17609  

صفحه‌های رسمی سریال The Big Bang Theory در شبکه‌های اجتماعی با نشر عکس زیر خبر از پایان این سریال در فصل 12 دادند :

عضویت  / ورود
    بیانیه‌ی مشترک کمپانی Warner Bros ، شبکه CBS و کمپانی Chuck Lorrie :
    "ما همواره قدردان حمایت‌های هواداران سریال The Big Bang Theory در تمام 12 سال پخش سریال می‌باشیم . ما ضمن آنکه به همراه نویسندگان ، بازیگران و عوامل تولید از موفقیت سریال در طول فصول گذشته خوشحالیم قصد داریم فصل پایانی و پایان سریال حماسی خلاقانه‌ای را به هواداران تقدیم کنیم"
    برای نویسنده این مطلب Sepehr90 تشکر کننده ها: 7 Arkham, ashley_1986, Behzad_Daniel, DEXTER, greatR, opeth1h, pejmanmm
    رتبه: 0.94%

تبليغات تبليغات

6. آوتار

کاربر يك ستاره
    کاربر يك ستاره

عنوان کاربر
    کاربر يك ستاره 
    تشکر کرده

تشکر شده
    2  

خدا ازتون نگذره که میخواید این سریالو تموم کنید

بچه ها کسی سریال تو این مایه ها میشناسه ،مثل این سریال و  فرندز...
    برای نویسنده این مطلب Vahid_ath تشکر کننده ها: 2 Sepehr90, greatR
    رتبه: 0.27%

تبليغات تبليغات

7. آوتار

کاربر يك ستاره
    کاربر يك ستاره

عنوان کاربر
    کاربر يك ستاره 
    تشکر کرده
    1  
    تشکر شده
    3  

نقل قولVahid_ath نوشته است:
    خدا ازتون نگذره که میخواید این سریالو تموم کنید

بچه ها کسی سریال تو این مایه ها میشناسه ،مثل این سریال و  فرندز...

SEinfeld و دیگر هیچ
    ساینفلد آغازکننده و همچنان بهترین سریال کمدی حتی بهتر از فرندز، اگه شک دارین کافیه فصل اولشو ببینید.
    برای نویسنده این مطلب farhad.azar116 تشکر کننده ها: 3 Sepehr90, opeth1h, sinaCR7
    رتبه: 0.4%

تبليغات تبليغات

8. آوتار

کاربر يك ستاره
    کاربر يك ستاره

عنوان کاربر
    کاربر يك ستاره 
    تشکر کرده
    17  
    تشکر شده
    29  

پایان سریال The Big Bang Theory

اسپويلر ، خطر لو رفتن داستان : نمايش
    خب قسمت اخر رو هم دیدیم و یکی دیگه از سیتکام های پرطرفدار به پایان رسید.پایان سریال کاملا همه چیز به خوبی و خوشی به پایان رسید و میشه گفت یه پایان هندی وار رو تو قسمت اخر دیدیم.
    همونطور که از اول این فصل میشد حدس زد امی و شلدون حایزه نوبل رو بردن که البته مقدماتش از جشن عروسیشون چیده شده بود و اینکه تو قسمت اخر یگن که برنده شدن و جایزه رو بهشون بدن قابل پیشبینی و قابل قبول بود اما حامله شدن پنی در حالی که خودش گفته بود که بچه نمیخواد در نوع خودش واقعا جای سوال داشت و اینکه پنی حتی نشونه ای از اون ادمی رو نشون نداد که توی اول فصل گفته بود من بچه نمیخوام.
    درست شدن اسانسور درست توی قسمت اخر هم که نقطه اوج تخیلات واضح و ساده و باز هم قابل پیش بینی نویسنده ها بود.خودم به شخصه از فصل 4 به بعد دیگه گفتم درست شدن این اسانسور رفت تا قسمت اخر و همین هم شد
    حالا همه این چیزا تو قسمت اخرو میشه به حساب این گذاشت که سریال سیتکام فقط جنبه سرگرمی و خنده داره و نمیشه زیاد بهش سخت گرفت
    درکل بیگ بنگ بعد از اشنایی با مادر و فرندز توی رده سوم سیتکام های موزد علاقمه و همونطور که دوستان هم قبلا گفتن این سریال با اومدن شخصیت هایی مثل امی و مخصوصااااا برنادت اون جذابیت فصلای اولشو از دست داد.و فصلای 1 تا 4 و قسمتایی از فصلای 6 و 7 و 8 جزو مورد علاقه هام بودن.
    بیگ بنگ سریالی بود که میخواست بیشتر روی جنبه خنده مانور بده تا نشون دادن روابط عاطفی بین افراد تا جایی که توی فصلای اخر مخصوصا همین فصل 12 چندتا دوستو میدیدیم که همش دارن بهم توهین میکنن.گرچه اختلالات روابط احتماعی شلدون بهترین سوژه برای مانور دادن بود تا حایی که زیاد به توهین منجر نشه

در پایان باید بگم که نقدای من جهت تخریب نبود و در پایان سریال جا داشت که کلی درمورد سریال صحبت کنم وگرنه من خودم تا حالا این سریالو به چند نفر معرفی کردم.با تشکر
    برای نویسنده این مطلب Mahangh72 تشکر کننده ها: 3 Sepehr90, opeth1h, soheila1
    رتبه: 0.4%

تبليغات تبليغات

9. آوتار

کاربر يك ستاره
    کاربر يك ستاره

عنوان کاربر
    کاربر يك ستاره 
    تشکر کرده

تشکر شده
    42  

3 4 فصل ابتدایی واقعا خوب بودن ولی بعدا افت شدیدی پیدا کرد این سریال...به طوری که حتی لبخندم به لب ما نمیومد تو خیلی قسمتا.
    من پیشنهادم شاهکار استیو کارل و ریکی جراویسه...سریال office واقعا فوق العادست..تا سیزن اخرش هم جذابه.
    ولی به هرحال این سریال هم خاطرات خوبی رو برای ما رقم زد،دستشون درد نکنه.خوش به حالشون که کاری که میکنن رو باعشق انجام میدن.
    برای نویسنده این مطلب geshvad تشکر کننده ها: 5 Sepehr90, Mahangh72, mamad092, opeth1h, soheila1
    رتبه: 0.67%

تبليغات تبليغات

10. نماد کاربر

مترجم بازنشسته
    مترجم بازنشسته

عنوان کاربر
    مترجم بازنشسته 
    تشکر کرده
    634  
    تشکر شده
    2091  

سریال مورد علاقه م بود. خدا میدونه هر قسمتش رو چند بار دیدم.
    توی دو فصل اخر شلدون مثل فصلهای اول تو مخی نبود. که البته عمدا میخواستن اینطور باشه... و پیشرفت اخلاقیه شلدون رو نشون بدن. ولی بنظرم فصلهای اول باحالتر بود.
    شخصیت ایمی رو هم خیلی دوست داشتم. بعضی کارهاش خیلی باحال بود.

بنظرم تفاوتش با فرندز این بود... که توی فرزندز همۀ شخصیتها خیلی محبوب بودن... و همه خنده دار بودن. (تا حدودی بجز مانیکا)
    اما توی بیگ بنگ ... انگار داستان حول شخصیت شلدون میچرخید. و شلدون یک تنه سریال رو تا فصل دوازده کشید.

بهرحال خیلی سریال خوبی بود. پایان خوبی هم داشت. دمشون گرم.
    برای نویسنده این مطلب Prolator تشکر کننده ها: 9 Arkham, Sepehr90, ashley_1986, greatR, mamad092, Omid_98, opeth1h, pejmanmm, soheila1
    رتبه: 1.2%
    عضویت  / ورود
    زیرنویسهای فروردین 98
    عضویت  / ورود
    زیرنویسهای اردیبهشت 98
    عضویت  / ورود
    زیرنویسهای خرداد 98

عضویت  / ورود
      ایدی تلگرام : benyaminaria

تبليغات تبليغات

11. نماد کاربر

دستیار مدیر انجمن
    دستیار مدیر انجمن

عنوان کاربر
    دستیار مدیر انجمن 
    تشکر کرده
    30216  
    تشکر شده
    17609  

پایان سریال The Big Bang Theory :

6 سال...6 سال پیش بود که تازه شروع کرده بودم به سریال‌بینی و پسرداییم که من رو با این دنیای فوق‌العاده آشنا کرد یه روزی بهم گفت می‌خواد واسم قسمت اول یه سریال کمدی به نام The Big Bang Theory رو که خودش خیلی دوست داره برام بذاره تا باهم ببینیم . خلاصه داستانش رو که برام گفت به نظرم جالب اومد و باهم شروع کردیم به دیدن قسمت اولش . در طول پخش قسمت اول بود که متوجه شدم آروم‌آروم از این سریال خوشم اومده . چقدر از نابغه بودن و رواعصاب بودن «شلدون» ،  کشمش‌های جذاب «لئونارد» و «پنی» ، عجیب‌وغریب بودن «هاوارد» و «راج» لذت می‌بردم به‌طوری‌که خیلی سریع 6 فصل پخش‌شده سریال رو دانلود کردم تا برسم به تاریخ پخش فصل 7 سریال و همراه شدن با پخش هفتگی برای مدت 6 سال...و امروز پرونده‌ی این سریال 279 قسمتِ برای من بسته شد  و الان که دارم این مطلب رو می‌نویسم واقعاً بغض و ناراحتی عجیبی در خودم حس می‌کنم .

شاید خلاصه داستان سریال The Big Bang Theory در ابتدا به‌نظر کلیشه‌وار بیاد اما بستری که نویسندگان این سریال برای جان بخشیدن به 5 شخصیت اصلی سریال در نظر گرفته بودن خاص و خلاقانه بود . چالش‌هایی که در طول قسمت‌ها و فصل‌های ابتدایی برای شخصیت‌های در نظر گرفته شد بود اتمسفر خنده‌دار ، جذاب و پرکششی رو خلق کرده بود که مخاطبین سریال از خنده روده‌بر می‌کرد...

اما خیلی متأسفم که از فصل 7 تا فصل 12 با عوض کردن بنیان و ریشه‌ی سریال شاهد افت زیادی از لحاظ محتوا ، بازی و فضای سریال بودیم . متأسفانه اون حس ناب بودن خالقان و نویسندگان سریال در طول پیشروی داستان نابود کردند و این کمدی فوق‌العاده رو در فصل‌های آخر تبدیل به سریالی معمولی کردند که شاید به جرأت می‌تونم بگم در 5-4 فصل آخر قسمت‌های واقعاً خنده‌دار سریال شاید با ارفاق کلاً به 20تا هم نمیرسید . سریال The Big Bang Theory زمانی رو به نابودی رفت که اول از همه اون شخصیت «هاوارد» عجیب‌غریب (و در برخی جاها چندش‌آور) رو وارد  
    رابطه‌ی زناشویی
    کرد ، بعد از اون رابطه‌های جذاب و بالا پایین‌های رابطه‌ی «لئونارد» و «پنی» تبدیل به  
    رابطه‌ی زناشویی
    با بازی سردگونه شخصیت‌ها کرد و در آخر تغییرات شخصیتی «شلدون» و کار کردن روی بالا بردن شخصیت و احساسات انسانی به جای اون اخلاق‌های عجیب‌غریب و ربات‌مانندش و ... افت کیفی سریال رو رقم زدن

اما بازم نمی‌تونم از بازی در مجموع خیلی خوب شخصیت‌ها (حتی با افت کیفی بازی برخی بازیگرها) بگذرم و در رأس‌شون بازی عالی Jim Parsons در نقش «شلدون کوپر» به‌عنوان نقش اصلی سریال که شاید به‌یادموندنی‌تر بازی کل زندگی هنریش رو ایفا کرد

با اینحال و با همه‌ی پستی و بلندی‌ها سریال The Big Bang Theory با اینکه شاید بهترین نشد اما مطمئناً همیشه سریال قابل احترام و بزرگی خواهد بود و برای من به شخصه خاص و موندگار . وقتی تماشای قسمت آخر رو تمام کردم تازه فهمیدم که این سریال چه جایگاهی برای من داشته و مطمئنم جای خالیش رو همیشه حس خواهم کرد

All Started With The Big Bang

عضویت  / ورود
    برای نویسنده این مطلب Sepehr90 تشکر کننده ها: 5 Arkham, Behzad_Daniel, greatR, mamad092, opeth1h
    رتبه: 0.67%

تبليغات تبليغات

بازگشت به سریال های خارجی

تنظيمات نمايش موضوعات

تنظيمات نمايش موضوعات

قبلی       

استفاده از اين کنترل به منظور ايجاد محدوديت براي نمايش موضوعات در يک چهارچوب زماني مشخص است.

به شما اجازه مي دهد تا انتخاب کنيد اطلاعات بر اساس ليست موضوع مرتب شوند.

توجه : وقتي که مرتب سازي بر اساس تاريخ ، 'نزولي', جديد ترين نتايج را اول نمايش مي دهد.

اطلاعات و گزينه هاي انجمن

اطلاعات و گزينه هاي انجمن

کاربران در حال مشاهده اين انجمن

{درکل 0 کاربر آنلاین داریم :: هیچ کاربر عضو و 0 مخفی و . (اطلاعات این قسمت بر اساس 5 دقیقه قبل می باشد)

1. کاربران حاضر : بدون كاربران آنلاین

مجوز هاي ارسال و ويرايش

مجوز هاي ارسال و ويرايش

شما در این انجمن نمی توانید موضوعات جدیدی را ارسال کنید
شما در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
شما در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
شما در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید

سلام مهمان گرامي؛

مهمان گرامي، براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد