محل تبلیغات شما

1. در صورتي که براي اولين بار از اين سايت بازديد ميکنيد, لازم است تا پرسش و پاسخ را مطالعه فرماييد. در صورتي که هنوز عضو نشده ايد براي ارسال مطالب , دانلود فايل ها, دسترسي به انجمن هاي ويژه کاربران عضو شده و ... در سايتثبت نام کنيد. با کليک بر روي ثبت نام در مدت کوتاهي عضو سايت شده و از مطالب و امکانات سايت بهره مند شويد.

اطلاعیه های سایت

هرگونه استفاده از آواتار و امضا با محتوای سیاسی و راه اندازی و یا شرکت در بحث های سیاسی و ارسال هرگونه پست اسپم (بیهوده) خلاف قوانین سایت می باشد.

زبان رسمی انجمن فارسی بوده و تایپ فارسی از مهم ترین قوانین سایت است.

از ارسال هرگونه پست مبنی بر درخواست زیرنویس در تاپیک فیلم ها و سریال ها جداً خودداری نمایید ؛ در صورتی که از مجموعه ای ترجمه ای صورت بگیرد ، توسط مسئولین در تاپیک ها قرار داده می شود.

تشکر شما از پست ها و مطالب مفید باعث ترغیب بیشتر کاربران فعال و احساس رضایتمندی در آنان میگردد ؛ برای تشکر از هر پست فقط از دکمه تشکر در پایین پست استفاده نمایید.

از قرار دادن عکس های حجیم و متن های طولانی در امضای خود جداً خودداری نمایید.

برای دانلود با لینک مستقیم و بی دردسر فیلم ها و سریال های سایت ، عضو VIP شوید [
برای مشاهده لینکها باید عضو سایت باشید
عضویت / ورود
]

در صورتی که دارای سواد و سطح زبان انگلیسی متوسط رو به بالا هستید میتوانید عضو تیم ترجمه سایت شوید [
برای مشاهده لینکها باید عضو سایت باشید
عضویت / ورود
]

1. نماد کاربر

مدير بخشهاي انجمن
    مدير بخشهاي انجمن

عنوان کاربر
    مدير بخشهاي انجمن 
    تشکر کرده
    13500  
    تشکر شده
    65525  

موضوع پست:  بحث و تبادل نظر در مورد سریال Better Call Saul

Better Call Saul

ژانر : کمدی ، جنایی و درام

برای مشاهده تصاویر ابتدا باید عضو شوید
    عضویت  / ورود

عضویت  / ورود

خلاصه داستان  : این سریال به زندگی سال گودمن ، وکیل دادگستری ، در آلبوکرکِ نیومکزیکو می پردازد. داستان این سریال ۶ سال پیش از آشنایی سال گودمن و والتر وایت یعنی در سال ۲۰۰۲ اتفاق می افتد ولی به بریکینگ بد و اتفاقات پس از آن هم پرداخته می شود.

════════════════════════════════════════════════

توضیح : شما می توانید در این تاپیک به بحث و تبادل نظر بپردازید و همچنین از آخرین اخبار ، تریلر ، موسیقی متن ، پوستر ، کاور و آیکون مربوط به آن استفاده نمایید.

تذکر : برای دانلود این مطلب ، به صفحه اصلی سایت مراجعه کنید.

تبليغات تبليغات

2. نماد کاربر

مترجم حرفه ای
    مترجم حرفه ای

عنوان کاربر
    مترجم حرفه ای 
    تشکر کرده
    2267  
    تشکر شده
    4073  

موضوع پست:  Re: بحث و تبادل نظر در مورد سریال Better Call Saul

نقل قولopeth1h نوشته است:
    نزدیک دو هفته هست که با وجود مشغله زیاد شروع به دیدن این سریال کردم و به حدی باهاش ارتباط برقرار کردم که به نظرم نه تنها قوی ترین اسپین آف سالیان اخیر هست بلکه برای کسی که سریال برکینگ بد رو هم ندیده داستان بسیار مستقل و گویایی داره
    شخصیت پردازی چیزی در حد شاهکاره برای مثال از صفر تا صد شخصیت مایک ارمنتراوت رو تو سریال میبینیم همینطور شخصیت جیمز مکگیل یا همون سال گوودمن آینده با بازی بی نظیر باب اودنکیرک کاملا واکاوی میشه
    و به نظرم باب اودنکیرک شخصیتی موندگار مثل دکتر هاوس و تونی سوپرانو تو تاریخ تلویزیونه
    از نقاط قوت سریال نویسندگی بی نظیر اونه که علاوه بر داستان جنایی و محتوای درام سریال بار کمدی و آموزشی هم داره
    همینطور نکات بسیار ریز قضایی..روابط پیچیده خانوادگی و انسانی مثل روابط دو برادر که شعار زده نیست و کاملا باورپذیره..
    فیلم برداری سریال چیزی در حد سینما و قوی تر از اونه..نماهای بسته داخل یخچال و صندوق پست و همراهی و چرخش دوربین روی لاستیک ماشین و خیلی موارد ریز دیگه که باید دید تا فهمید
    ترک ساندها و اسکور سریال هم جای حرف باقی نمیزاره
    تا به امروز که اواسط فصل سوم هستم به تک تک اپیزود ها ریت دادم و هیچکدوم کمتر از هشت نگرفتن و قطعا نمره من به این شاهکار کمتر از ده نیست
    فضای سریال یعنی درامی تک محور با بازی یه شخصیتی مثل جیمز مک گیل که حوادث و رابط پیچیده ای با ژانرهای مختلف داخلش داره و واقعیت گراست دقیقا سریالیه که همیشه دنبالش بودم
    بی صبرانه منتظر یک پایان زیبا توی فصل های آینده هستم
    عضویت  / ورود

صد درصد باهات موافقم. تعجب میکنم که تا الان ندیده بودی!
    عضویت  / ورود
    این سریال یک شاهکاره و هیچ کسی نمیتونه اینو انکار کنه
    برای نویسنده این مطلب Mardin89A تشکر کننده ها: 7 Sepehr90, amin_orang, ashley_1986, greatR, mamad092, opeth1h, pejmanmm
    رتبه: 0.94%

تبليغات تبليغات

3. نماد کاربر

كاربر ويژه
    كاربر ويژه

عنوان کاربر
    كاربر ويژه 
    تشکر کرده
    14832  
    تشکر شده
    5299  

نزدیک دو هفته هست که با وجود مشغله زیاد شروع به دیدن این سریال کردم و به حدی باهاش ارتباط برقرار کردم که به نظرم نه تنها قوی ترین اسپین آف سالیان اخیر هست بلکه برای کسی که سریال برکینگ بد رو هم ندیده داستان بسیار مستقل و گویایی داره
    شخصیت پردازی چیزی در حد شاهکاره برای مثال از صفر تا صد شخصیت مایک ارمنتراوت رو تو سریال میبینیم همینطور شخصیت جیمز مکگیل یا همون سال گوودمن آینده با بازی بی نظیر باب اودنکیرک کاملا واکاوی میشه
    و به نظرم باب اودنکیرک شخصیتی موندگار مثل دکتر هاوس و تونی سوپرانو تو تاریخ تلویزیونه
    از نقاط قوت سریال نویسندگی بی نظیر اونه که علاوه بر داستان جنایی و محتوای درام سریال بار کمدی و آموزشی هم داره
    همینطور نکات بسیار ریز قضایی..روابط پیچیده خانوادگی و انسانی مثل روابط دو برادر که شعار زده نیست و کاملا باورپذیره..
    فیلم برداری سریال چیزی در حد سینما و قوی تر از اونه..نماهای بسته داخل یخچال و صندوق پست و همراهی و چرخش دوربین روی لاستیک ماشین و خیلی موارد ریز دیگه که باید دید تا فهمید
    تا به امروز که اواسط فصل سوم هستم به تک تک اپیزود ها ریت دادم و هیچکدوم کمتر از هشت نگرفتن و قطعا نمره من به این شاهکار کمتر از ده نیست
    فضای سریال یعنی درامی تک محور با بازی یه شخصیتی مثل جیمز مک گیل که حوادث و رابط پیچیده ای با ژانرهای مختلف داخلش داره و واقعیت گراست دقیقا سریالیه که همیشه دنبالش بودم
    عضویت  / ورود

چهار فصل سریال رو دیدم و شیرین ترین تجربه سریالی سالیان اخیرم بود
    سریالی که هم لذت بردم , هم خندیدم , هم ازش یاد گرفتم
    فراز و فرود عجیب و غریبی هم توی فصل ها نبود و همیشه کیفیت بالاش رو حفظ میکنه, قشنگ مشخصه برای پایان زیبای سریال برنامه دارن
    10/10
    برای نویسنده این مطلب opeth1h تشکر کننده ها: 6 Sepehr90, amin_orang, ashley_1986, mamad092, Mardin89A, pejmanmm
    رتبه: 0.8%

You Say God I Say Say10

تبليغات تبليغات

4. نماد کاربر

دستیار مدیر انجمن
    دستیار مدیر انجمن

عنوان کاربر
    دستیار مدیر انجمن 
    تشکر کرده
    30216  
    تشکر شده
    17609  

عضویت  / ورود

چهار فصل سریال رو دیدم و شیرین ترین تجربه سریالی سالیان اخیرم بود
    سریالی که هم لذت بردم , هم خندیدم , هم ازش یاد گرفتم
    فراز و فرود عجیب و غریبی هم توی فصل ها نبود و همیشه کیفیت بالاش رو حفظ میکنه, قشنگ مشخصه برای پایان زیبای سریال برنامه دارن
    10/10

حامد جان ، به نکته‌ی درستی اشاره کردی . Vince Gilligan چه در 5 فصل Breaking Bad و چه تا اینجا در 4 فصل Better Call Saul نشون داده به‌عنوان مغز متفکر این 2 سریال خیلی خوب می‌تونه خط داستانی رو در کنار روند آروم ، منطقی و روتین سریال‌ها در بهترین حالت خودش نگه داره . کیفیت نویسندگی این 2 سریال همیشه مثل یه خط صاف عالی بوده و اگر شیبی هم داشته باشه به سمت بهتر شدن و به کمال رسوندن داستان بوده
    سریال Better Call Saul خیلی نکات قوت بارزی داره اما چیزی که منو همیشه تحت‌تأثیر قرار داده پیوندی درستی‌ـه که این سریال با سریال اصلی پیدا کرده . کوچک‌ترین نکات و ریزه‌کاری‌های توی Better Call Saul تبدیل به ارجاعات سریال Breaking Bad میشه که همونطور که گفتی نشان از کیفیت بالا و داشتن برنامه درست برای ادامه و پایان سریال داره . من که واقعاً از هنر نویسندگی این 2تا سریال لذت می‌برم
    برای نویسنده این مطلب Sepehr90 تشکر کننده ها: 5 amin_orang, ashley_1986, greatR, opeth1h, pejmanmm
    رتبه: 0.67%
    : Currently Watching

تبليغات تبليغات

5. نماد کاربر

كاربر ويژه
    كاربر ويژه

عنوان کاربر
    كاربر ويژه 
    تشکر کرده
    14832  
    تشکر شده
    5299  

ریحا سی هورن بازیگر نقش کیم وکسلر تو صفحه اینستاگرامش اعلام کرده که تصویربرداری فصل پنجم تموم شده
    قاعدتا بعد از ادیت تاریخ و جدول پخش از AMC اعلام میشه
    برای نویسنده این مطلب opeth1h تشکر کننده ها: 3 Sepehr90, ashley_1986, pejmanmm
    رتبه: 0.4%

You Say God I Say Say10

تبليغات تبليغات

6. نماد کاربر

دستیار مدیر انجمن
    دستیار مدیر انجمن

عنوان کاربر
    دستیار مدیر انجمن 
    تشکر کرده
    30216  
    تشکر شده
    17609  

تاریخ پخش فصل 5 سریال Better Call Saul :
    23 فوریه 2020 - 4 اسفند 1398

پوستر فصل 5 سریال Better Call Saul :

عضویت  / ورود

کاور فصل 5 سریال Better Call Saul :

عضویت  / ورود
    برای نویسنده این مطلب Sepehr90 تشکر کننده ها: 8 amin_orang, ashley_1986, greatR, Klaus, Mardin89A, opeth1h, pejmanmm, Sepehr_Ai
    رتبه: 1.07%

تبليغات تبليغات

7. نماد کاربر

دستیار مدیر انجمن
    دستیار مدیر انجمن

عنوان کاربر
    دستیار مدیر انجمن 
    تشکر کرده
    30216  
    تشکر شده
    17609  

شبکه AMC سریال Better Call Saul را پیش از شروع فصل 5 برای فصل 6 و پایانی تمدید کرد
    برای نویسنده این مطلب Sepehr90 تشکر کننده ها: 7 amin_orang, ashley_1986, greatR, Klaus, Mardin89A, opeth1h, pejmanmm

تبليغات تبليغات

8. نماد کاربر

مترجم حرفه ای
    مترجم حرفه ای

عنوان کاربر
    مترجم حرفه ای 
    تشکر کرده
    2267  
    تشکر شده
    4073  

نقل قولSepehr90 نوشته است:
    شبکه AMC سریال Better Call Saul را پیش از شروع فصل 5 برای فصل 6 و پایانی تمدید کرد

خبر بدی بود. یعنی فقط دو فصل دیگه این شاهکار روی ایره. با این قدرت نویسندگی خیلی بیشتر میتونست ادامه داشته باشه ولی گوبا مثل BB پیش از شروع سریال برای همین شش فصل برنامه ریخته بودن .
    برای نویسنده این مطلب Mardin89A تشکر کننده ها: 6 Sepehr90, amin_orang, ashley_1986, Klaus, opeth1h, pejmanmm

تبليغات تبليغات

9. نماد کاربر

كاربر ويژه
    كاربر ويژه

عنوان کاربر
    كاربر ويژه 
    تشکر کرده
    14832  
    تشکر شده
    5299  

فصل پنجم - قسمت اول

Magic Man  - مرد جادویی

پایان فصل چهارم مصادف بود با تغییر شخصیت کامل جیمی مک گیل و سکانس پایانی فصل چهار که علناً به کیم میگه من ساول گودمنم و فصل تموم میشه
    شروع فصل جدید هم مصادف با رمز گشایی قسمت سیاه و سفید داستان یعنی جایی که جیمی مک گیل تبدیل به جین تاکویک شده و در باری خارج آلبوکرکی با سری کم مو مشغول به کاره
    نقطه عطف این قسمت طولانی بودن داستان آینده (سیاه و سفید) نسبت به فصل های گذشته هست و همینطور حضور مرحوم رابرت فراستر توی یه دیالوگ نفس گیر با جیمی که میشه گفت پروندش تو سریال به اتمام می رسه
    تقابل سالامانکا (لالو) و گوستاوو به اوج خودش رسیده و باید منتظر موند تا ضرباتی به هم بزنن/تمام سکانس های این سریال حساب شدست زمانی که ناچو به لالو از نارضایتی مشتری ها از آمفتامین میگه شاهد یه سکانس جذاب از حضور لالو در محله زاغه نشین مربوط به توزیع مواد سالامانکاها هستیم و باز هم آتش جنگ سالامانکا با گوستاوو سر تحویل جنس نا مرغوب بالا میگیره تا اینکه مافیای توزیع سه نفره با عذر خواهی گوستاوو ولی با نگاهی غضب الود مسئله رو موقتی رفع میکنن (آتش زیر خاکستر)
    مایک دوست داشتنی هم توی چند تا سکانس دیدنی مشاهده شد و اوج این قسمت سکانس پایانی دادگاه انتخاب بین بد و بدتر
    شروع خیلی خوب برای سریالی که شاهکار این روزای تلویزیونه

9/10
    برای نویسنده این مطلب opeth1h تشکر کننده ها: 5 Sepehr90, ashley_1986, greatR, Klaus, Mardin89A
    رتبه: 0.67%

You Say God I Say Say10

تبليغات تبليغات

10. نماد کاربر

مترجم حرفه ای
    مترجم حرفه ای

عنوان کاربر
    مترجم حرفه ای 
    تشکر کرده
    2267  
    تشکر شده
    4073  

عطفش این فلش فوروارد بی نقص اول اپیزود بود که همون ادامه ی روحیه ی شکست ناپذیر این بشره. الحق شیوه روایت این دو سریال تکه.
    برای نویسنده این مطلب Mardin89A تشکر کننده ها: 6 Sepehr90, ashley_1986, greatR, Klaus, opeth1h, pejmanmm

تبليغات تبليغات

11. نماد کاربر

كاربر ويژه
    كاربر ويژه

عنوان کاربر
    كاربر ويژه 
    تشکر کرده
    14832  
    تشکر شده
    5299  

فصل پنجم _ قسمت دوم
    50 درصد آف
    شخصیت ساول گودمن یعنی وکیل دو دره بازی که با هر ترفندی دنبال پول در آوردنه تا به خواسته هاش (برای نمونه خونه مجللی که اول اپیزود با کیم میبینه) برسه
    داره کم کم تکمیل میشه
    داستان موازی سالامانکا و گوستاوو هم با چاشنی مایک مثل همیشه فوق العاده جذاب دنبال میشه
    سکانس تحویل مواد از لوله در عین سادگی خیلی جذاب بود مثل بقیه سکانس های این سریال
    ساده..جذاب..پند آموز..کراس اور داستان ساول گودمن و سالامنکا چیزیه که تو قسمت بعد منتظرشیم..جذاااااب
    9/10
    برای نویسنده این مطلب opeth1h تشکر کننده ها: 6 Sepehr90, amin_orang, ashley_1986, greatR, Klaus, Mardin89A

You Say God I Say Say10

تبليغات تبليغات

12. نماد کاربر

كاربر ويژه
    كاربر ويژه

عنوان کاربر
    كاربر ويژه 
    تشکر کرده
    14832  
    تشکر شده
    5299  

قسمت سوم
    اپیزود نسبتا آرومی بود ولی بسیار سرنوشت ساز در روند سریال..ترکیب ساول گودمن و سالامانکا برای کار روی پرونده دومینگو شروع ساول گودمنیه که توی برکینگ بد دیدیم همینطور ورود هنک و استیو به پرونده دومینگو کراس اور رو تکمیل کرد و باید منتظر تقاطع های جذابتر بین دو سریال باشیم
    سکانس های لالو و ساول گودمن جذابیت رو تکمیل تر کرد و همینطور شخصیت با ثبات کیم وکسلر در مسا ورده چیزیه که ازش انتظار میرفت
    به نظر میاد وینس گیلیگان توی این اپیزود استفاده زیادی از نماد ها برای شرح آینده ساول گودمن کرده
    بستنی ای که از دست ساول میوفته تبدیل به تلی از فساد توسط موجوداتی میشه که ماهیتشون استفاده برای بقاست به نوعی روند فساد روح ساول رو دیدیم همینطور اون روح شرور رو پایان اپیزود در اشتراک با کیم در شکستن شیشه های آب جو و سیگار اشتراکی
    9/10
    برای نویسنده این مطلب opeth1h تشکر کننده ها: 6 Sepehr90, amin_orang, ashley_1986, greatR, Klaus, Mardin89A

You Say God I Say Say10

تبليغات تبليغات

13. نماد کاربر

مترجم حرفه ای
    مترجم حرفه ای

عنوان کاربر
    مترجم حرفه ای 
    تشکر کرده
    2267  
    تشکر شده
    4073  

سریال که هنوز عالیه، این سکانس های عجیب مثل اون بستنی روی پیاده رو هم که مثل همیشه قشنگ، برکینگ بد پر بود از اینا، شخصیت لالو خیلی جالبه، ولی به نظرم بعضی از قدیمی ها(هنک، مایک، استیو و... ) خیلی مسن تر شدن از زمان ب ب، کاش زودتر شروع به ساخت اسپین آف میمردن. در کل فضای سریال یه نعمتیه برای ما طرفدارای سریال اصلی.
    برای نویسنده این مطلب Mardin89A تشکر کننده ها: 7 Sepehr90, amin_orang, ashley_1986, greatR, Klaus, opeth1h, pejmanmm

عضویت  / ورود

تبليغات تبليغات

14. نماد کاربر

كاربر ويژه
    كاربر ويژه

عنوان کاربر
    كاربر ويژه 
    تشکر کرده
    14832  
    تشکر شده
    5299  

قسمت چهارم- NAMASTE
    خوش آمدگویی
    توی بعضی از ایالت های امریکا نوشتن شعار یا تیکه کلام روی پلاک مجازه همونطور که تو فصل آخر برکینگ بد تو آلباکورکی دیدیم روی پلاک هایزنبرگ عبارت live free or die نوشته شده بود به معنی یا آزاد زندگی کن یا بمیر
    حالا تو این اپیزود عبارت یوگایی نمسته یا همون خوش آمدگویی و حس مثبت روی پلاک هملن کنایه از دعوت اون از جیمی یا ساول گودمن برای همکاری مجدد در اچ اچ ام بود
    یه مولفه اصلی تو این سریال انجام یه کاربی معنی در ابتدای اپیزود و معنی دار شدنش در پایان همون قسمته
    شروع این قسمت با خرید سه توپ بولینگ و نتیجه نهایی یعنی شکستن شیشه های خودرو حامل نمسته مثال اونه
    از نکات جالب این قسمت ترفندهای زیرکانه ساول گودمن در نقش وکیل خلاف کارهای خرده پا بود که قاضی و دادستان و کل هیات دادگاه رو به ستوه آورده😉
    کپچر جنایی داستان هم مثل همیشه عالی جلو میره شطرنج فرینگ اینبار با فدا کردن چند مهره و مقداری پول باز هم به نفعش تموم شد تا در ادامه ببینیم به کجا میرسه
    9/10
    برای نویسنده این مطلب opeth1h تشکر کننده ها: 6 Sepehr90, amin_orang, ashley_1986, greatR, Klaus, pejmanmm

You Say God I Say Say10

تبليغات تبليغات

15. آوتار

کاربر يك ستاره
    کاربر يك ستاره

عنوان کاربر
    کاربر يك ستاره 
    تشکر کرده
    57  
    تشکر شده
    88  

سلام دوستان یه سوال
    این فلش فوروارد هایی که شروع اپیزود هر فصل به صورت سیاه سفید نشون داده میشه آینده سال گودمن هست بعد از وقایع بریکینگ بد یا من اشتباه میکنم؟ چون یادمه یه زمانی تو بریکینگ بد آخرای کار میگفت من خودم نهایتش یه شاگرد میشم که تو شیرینی فروشی کار میکنم همینم شد درسته؟
    الان آینده والتر رو که دیدیم
    جسی رو هم که فیلمشو ساختن و دیدیم
    مونده یه سال که اونم فکر میکنم آخر فصل آخر بفهمیم؟

در کل فکر میکنم وینس با این کارش تقریبا پرونده آلباکرکی و شیشه و کل این دو تاسریال با شخصیتاش رو میبنده
    برای نویسنده این مطلب marshallm تشکر کننده ها: 2 Sepehr90, Mardin89A
    رتبه: 0.27%

تبليغات تبليغات

16. نماد کاربر

مترجم حرفه ای
    مترجم حرفه ای

عنوان کاربر
    مترجم حرفه ای 
    تشکر کرده
    2267  
    تشکر شده
    4073  

نقل قولmarshallm نوشته است:
    سلام دوستان یه سوال
    این فلش فوروارد هایی که شروع اپیزود هر فصل به صورت سیاه سفید نشون داده میشه آینده سال گودمن هست بعد از وقایع بریکینگ بد یا من اشتباه میکنم؟ چون یادمه یه زمانی تو بریکینگ بد آخرای کار میگفت من خودم نهایتش یه شاگرد میشم که تو شیرینی فروشی کار میکنم همینم شد درسته؟
    الان آینده والتر رو که دیدیم
    جسی رو هم که فیلمشو ساختن و دیدیم
    مونده یه سال که اونم فکر میکنم آخر فصل آخر بفهمیم؟

در کل فکر میکنم وینس با این کارش تقریبا پرونده آلباکرکی و شیشه و کل این دو تاسریال با شخصیتاش رو میبنده

بله اون سکانسها مربوط به بعد از فرار و تغییر هویت سال گودمن میشه. و احتمالا آخرای سریال (متاسفانه فصل بعد آخرین فصله) برسیم به داستان اونجا
    برای نویسنده این مطلب Mardin89A تشکر کننده ها: 7 .Punisher., Sepehr90, amin_orang, ashley_1986, marshallm, opeth1h, pejmanmm

عضویت  / ورود

تبليغات تبليغات

بازگشت به سریال های خارجی

تنظيمات نمايش موضوعات

تنظيمات نمايش موضوعات

قبلی       بعدی

استفاده از اين کنترل به منظور ايجاد محدوديت براي نمايش موضوعات در يک چهارچوب زماني مشخص است.

به شما اجازه مي دهد تا انتخاب کنيد اطلاعات بر اساس ليست موضوع مرتب شوند.

توجه : وقتي که مرتب سازي بر اساس تاريخ ، 'نزولي', جديد ترين نتايج را اول نمايش مي دهد.

اطلاعات و گزينه هاي انجمن

اطلاعات و گزينه هاي انجمن

کاربران در حال مشاهده اين انجمن

{بطور کلی ما 1 کاربر آنلاین داریم :: 1 عضو شده و 0 مخفی و . (اطلاعات این قسمت بر اساس 5 دقیقه قبل می باشد)

1. کاربران حاضر : navid.shadabi91

مجوز هاي ارسال و ويرايش

مجوز هاي ارسال و ويرايش

شما در این انجمن نمی توانید موضوعات جدیدی را ارسال کنید
شما در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
شما در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
شما در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید

سلام مهمان گرامي؛

مهمان گرامي، براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد